Bal charytatywny zorganizowany przez Radę Rodziców

Za nami wspaniała impreza wieńcząca kilkutygodniowe przygotowania. Pragnę podziękować tym, bez których bal charytatywny zorganizowany na rzecz ufundowania nowego sztandaru szkoły nigdy by się nie odbył. Słowa uznania należą się Zarządowi Rady Rodziców: Pani Izabeli Wendzie, Pani Sylwii Sztukert, Pani Annie Sitarskiej oraz Pani Julicie Kozioł, które wzięły na siebie największą odpowiedzialność za przygotowanie balu. Włożyły bardzo dużo energii  i poświęciły prywatny  czas na przedsięwzięcie, dzięki któremu pozyskano środki finansowe na sztandar szkoły. Piękne dzięki!!!

Gustownie przybrane stoły były wypełnione po brzegi smakowitymi potrawami przygotowanymi przez Panie kucharki z naszej szkoły: Panią Joannę Sokołowską, Panią Marzannę Bednarską oraz Panią Iwonę Kacprzak.  Wśród osób obsługujących gości były następujące osoby: Pani Anna Śliwińska, Pani Alina Mroczkowska, Pani Agnieszka Kobylińska oraz Pani Izabela Olędzka. Wszystkie Panie pracowały bezinteresownie, nie wzięły wynagrodzenia, za co serdecznie dziękuję.

Zabawa była świetna za sprawą wspaniałego didżeja i przede wszystkim dzięki znakomitym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do zebrania środków finansowych na cel szkolny.

Z wielkim ukłonem, dyrektor szkoły Katarzyna Gąsiewska