Wycieczka do Berlina - podziękowanie

Za nami czterodniowa wycieczka do Berlina, którą wszyscy uczestnicy określili jako wspaniałą.
Pomysłodawcą i organizatorem wycieczki był ŚP. Pan Jacek Drwęcki, ale nie było Mu dane w niej uczestniczyć. Zadania organizatora przejęła Pani Sylwia Domańska, opiekunami na wycieczce byli: Pani Anna Kubik, Pani Grażyna Bakuła i Pan Dariusz Jaworski. Wspaniale wywiązali się ze swojego trudnego zadania i zapewnili uczniom bezpieczny pobyt. Gorące podziękowania.
Równie serdeczne podziękowania należą się wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w wyjeździe (uczniowie naszej szkoły, 5 przemiłych dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Płoniawach i zaprzyjaźnione z naszą szkołą byłe uczennice z Przasnysza). Uczniowie zachowywali się wspaniale i zasłużyli na pochwały opiekunów i przewodników.
Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Płoniawy-Bramura Panu Jakubowi Dudkowi i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za dofinansowanie wycieczki. Ta niezwykła podróż nie odbyłaby się, gdyby nie „Biuro Podróży Essentia” w Ostrołęce. Dziękujemy.
Ciekawe, gdzie pojedziemy w przyszłym roku? Teraz pozostały zdjęcia  i wspomnienia.